Partnership Regions

פאלם ביץ' - צח''רבריטניה - צפון הגלילדאלס - גליל מערביאגד קהילות מרכז ארה''ב - גליל מערביצפון ניו ג'רסי - נהריהדרום פאלם ביץ' - קרית ביאליקאורלנדו - קרית מוצקיןפיטסבורג - כרמיאל-משגבברוורד קאונטי - נשרגליל מרכזי- מישיגןמילווקי-סנט. פאול-טולסה - סובב כנרתאטלנטה-סנט. לואיס - יוקנעם-מגידואגד קהילות דרום מזרח ארה''ב - חדרה-עירוןאגד קהילות דרום ניו אינגלנד - עפולה-גלבועקליבלנד - בית שאן-עמק המעיינותמיאמי - אור עקיבאסינסינטי - נתניהריצ'מונד - עמק חפרקולומבוס - כפר סבאיוסטון - פתח תקוהניו אורלינס - ראש העיןלוס אנג'לס - תל אביבטורונטו - בת-יםרוצ'סטר - מודיעיןקהילות שונות בישראלשוויץ - רחובותוושינגטון-דרום אפריקה - בית שמש-מטה יהודהיואב - ליהיי ואלישיקגו - קרית גת-לכיש-שפירפילדלפיה - נתיבות-שדות נגבמונטריאול - באר שבע-בני שמעוןמטרווסט - אופקים-מרחביםמקסיקו-צפון מזרח ניו יורק - אשכולדנוור - רמת נגב-ניצנהאגד קהילות עצמאיות - דימונהמיאמי - ירוחםאוסטרליה - ערבה תיכונהניו ג'רסי-דלאוור - ערד-תמרטורונטו - אילת-אילותטוסון- ישראל-פיניקס-סיאטל - קרית מלאכי-חוף אשקלוןאגד קהילות מערב ארה''ב - קרית מלאכי-חוף אשקלון

  Partnership Community Director Email Office Phone
1 Galilee Panhandle Coast-to-Coast Canada      
2 Tzahar Palm Beach Iris Meida irism@jafi.org 04-6860782
3 Northern Galil Great Britain Iris Meida irism@jafi.org 04-6055123
4 Western Galilee Central Area Consortium Judy Yuda judyy@jafi.org 04-9512976
5 Nahariya Northern New Jersey Judy Yuda judyy@jafi.org 04-9512976
6 Kiryat Bialik South Palm Beach Eshel Fram eshelf@jafi.org 04-6055108
7 Kiryat Motzkin Eshel Fram eshelf@jafi.org 04-9088205
9 Carmiel-Misgav Pittsburgh Anat Sharvit anats@jafi.org 04-9088203
10 Nesher Broward County Levana Caro levanac@jafi.org 04-8200561
11 Central Galilee Michigan Ziva Ochayon  zivao@jafi.org 04-6560924
12 Sovev Kinneret Milwaukee-Tulsa-St.Paul Anat Sharvit anats@jafi.org 04-6712253/61
13 Yokneam-Meggido Atlanta-St. Louis Levana Caro levanac@jafi.org 04-9592481
14 Afula-Gilboa

Southern New England Consortium

Judy Yuda judyy@jafi.org 04-6404289/90
15 Or Akiva Miami Judy Yuda judyy@jafi.org 04-6404290/89
16 Beit Shean-Emek Hama'ayanot Cleveland Dror Gershoni drorg@jafi.org 04-6055130
17 Western Galilee Dallas Tali Dan talidan@jafi.org 04-9512976
19  *Hadera-Eiron *UJC Southeast Region Hana Sirkis-Katz hanas@jafi.org 04-6160234
Center          
20 Netanya Cincinnati Avi Kagan avikag@jafi.org 03-7453541/0
21 Kfar Saba Columbus Avi Kagan avikag@jafi.org 09-7649088
22 Petach Tikva Houston Hana Sirkis-Katz hanas@jafi.org 03-7453505
23 Rosh Haayin New Orleans Avi Kagan avikag@jafi.org 03-7453541
24 Tel Aviv Los Angeles Merav Shany meravsha@jafi.org 03-7453538
25 Bat Yam Toronto Doron Rubin doronr@jafi.org 04-9512976
26 Modiin Rochester Hana Sirkis-Katz hanas@jafi.org 03-7453505
27 Rehovot Switzerland Doron Rubin doronr@jafi.org 08-6405820
28 New York - Israel Connections Communities across Israel Yahalp Porat yahalp@jafi.org 02-6367361
29 Washington-South Africa Beit Shemesh-Mateh Yehuda  Gideon Vennor gideonv@jafi.org 02-6367811
30 Kiryat Malachi-Ashkelon Coast Tucson-Israel-Phoenix-Seattle Tzachi Levy tzachil@jafi.org 08-6753464
31 Kiryat Malachi-Ashkelon Coast Western Region Tzachi Levy tzachil@jafi.org 08-6753464
32 Venezuela Shoham Yahalp Porat yahalp@jafi.org 02-6367361
33 Yoav Lehigh Valley Gideon Vennor gideonv@jafi.org 02-6367810/07/11
South          
34 Kiryat Gat-Lachish-Shafir Chicago Omer Givati omerg@jafi.org 08-6880303
35 Shaar Hanegev San Diego Omer Givati omerg@jafi.org 08-9943594
36 Philadelphia Netivot-Sedot Negev Tzachi Levy tzachil@jafi.org 08-9943594/6
37 Beer Sheva-Bnei Shimon Montreal Shimon Shamila Shimonsh@jafi.org 08-6295503
38 Ofakim-Merchavim MetroWest Doron Rubin doronr@jafi.org 08-9960661
39 Eshkol Mexico-Northeastern New York Doron Rubin doronr@jafi.org 08-6610476
40 Arad-Tamar New Jersey-Delaware Nili Avrahamy nilia@jafi.org 08-9975075
41 Dimona Network of Independent Communities Eitan Shaul eitans@jafi.org 08-6810464
42 Yerucham Miami Nili Avrahamy nilia@jafi.org 08-6589156
43 Ramat Negev Denver   davidpal@jafi.org 08-8531441
44 Australia Central Arava Orit Elkayam-Cohen oritelk@jafi.org 08-6582315
45 Eilat-Eilot Toronto Hagit Shilo hagitsh@jafi.org 08-6405809

 

STARTS Jan. 1, 1970
,
Back To Main Page