זוכי החידונים לאורך השנים

ה'תשע"ח
חידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי
חתן התנ"ך
- עזריאל שילת מישראל
סגן חתן התנ"ך -אוריה כהן מישראל
סגן שני - אופק אברהם

ה'תשע"ז

חידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי
חתן התנ"ך
- שגיב לוגסי מישראל
סגנית חתן התנ"ך -נעמי כהן מישראל
סגנית  שניה - מאשה שפילביץ מבלארוס

 
ה'תשע"ו
חידון התנ"ך העולמי לנוער יהודי
חתן התנ"ך - אלקנה פרידמן מישראל
סגנית חתן התנ"ך - תהילה מטס מישראל
סגן שני - צוריאל נעמן מישראל
סגן שלישי - גדעון פוקס מדרום אפריקה

 

חידון התנ"ך לנוער יהודי בתפוצות
חתן התנ"ך לנוער התפוצות - יעקב מילר מארצות הברית
סגן ראשון - מיכאל שיפילביץ מבלרוס
סגנית שניה - הילה כהן מפנמה
סגן שלישי -אהרון גרינשטיין מדרום אפריקה
 

ה'תשע"ה

חתן התנ"ך: אייל מטס (רחובות)
סגן ראשון: ישראל אלגרבלי (ירושלים)
סגן שני: ארד קוצר (אשדוד)
סגן שלישי: ראיין ריפסמן (קנדה)
סגן רביעי: יונתן חיימוביץ' (קנדה)

ה'תשע"ד

חתן התנ"ך: איתן עמוס (קנדה)
סגנית ראשונה: תפילה ברנסון (אולפנת צביה רחובות)

סגן שני: איתמר קאליפא (ישיבת שעלבים)
סגנית שלישית: תמר ג'ינלי (אשדוד)
סגן רביעי: ניב קוצר (אשדוד)

 

ה'תשע"ג

חתני התנ"ך: אליאור בביאן (שעלי תורה, בית שמש) וישי אייזנברג (ניו-ג'רזי, ארה"ב)
סגנית ראשונה: ליאורה ברוורמן (דרכי נעם, פתח תקווה)

סגנים שניים: קורן קאזס (דה שליט, רחובות) ושלהבת שוורץ (ארה"ב)

ה'תשע"ב

חתן התנ"ך: אלחנן בלוך (ישיבת אמי"ת, ירוחם)
סגן ראשון: עקיבא אברמוביץ' (ברוקלין, ארה"ב)

סגנים שניים: אבשלום אדלר (ישיבת אמי"ת, ירוחם) ואליהו חליפה (מקסיקו)
סגן שלישי: אהרון גולדברג (קנדה)
סגן רביעי: רפאל טורקיה (מקסיקו)

 

ה'תשע"א

חתן התנ"ך: שלומי אדלמן (ישיבת שעלבים, נוף איילון)
סגנית ראשונה: נעם חדד (אולפנת אמנה, חדרה)
סגן שני: אופיר אבו (עירוני א', אשקלון)
סגן שלישי: ג'וש קייפ (קנדה)
סגנית רביעית: אורלי לוקיר (מקסיקו)

 

ה'תש"ע

כלת התנ"ך: אור אשואל (אולפנת אמנה, כפר סבא.)
סגן ראשון: אלעד נחשון (תיכון עמוס דה שליט, רחובות)
סגן שני: אבנר נתניהו (תיכון ליד"ה, ירושלים)
סגנית שלישית: רבקה פרידמן (קנדה)
סגן רביעי: מנחם שינדלר (קנדה)

 

ה'תשס"ט

חתן התנ"ך: ספיר מלכא מכוכב יעקב (ישיבה לצעירים שעל יד מרכז הרב, ירושלים)
סגן ראשון: אורי לוביש מבית יתיר (ישיבת סוסיא)
סגן שני: אביב ברנבלום (חיפה)
סגן שלישי: דורון סולטן (ניו ג'רסי, ארה"ב)
סגנן רביעי: עמרם ליטל (קנדה)

 

ה'תשס"ח

כלת התנ"ך: צורית ברנסון (מרכז תקוותנו (קרן ילדנו), נהריה)
סגן ראשון: אלעד פיניש (בי"ס אמי"ת, באר שבע)
סגן שני: דב מרדכי נדל (ארה"ב, ישיבת "עקיבא")
סגנית שלישית: רבקה וויטי (טורונטו, קנדה)
סגנית רביעית: רחל אסס (מקסיקו)

 

ה'תשס"ז 
כתבה על החידון

חתן התנ"ך: ישי גיספאן (ישיבה לצעירים שע"י מרכז הרב, ירושלים)
סגנית ראשונה: תמר קרונמן (אולפנת בני עקיבא, אהל שלמה)
סגן שני: צוריאל שושן (ישיבת בני עקיבא 'אהל שלמה', באר שבע)
סגן שלישי: יקיר פורמן (ארה"ב)
סגן רביעי: יוסף קורנגלוט (ארה"ב)

 

ה'תשס"ו

כלת התנ"ך: עדי דיאמנט (ישראל)
סגנים ראשונים: שירה רוזנגרט ויצחק ברבי (ישראל)
סגן שני: הלל ויינטרוב (ארה"ב)
סגן שלישי: ישראל וויטי (קנדה)
סגן רביעית: דוד פלו (קנדה)

 

ה'תשס"ה

חתן התנ"ך: דוד שמואל אלפרט (ישראל)
סגן ראשון: משה מאלי (ישראל)
סגן שני: שאול פיש (ישראל)
סגן שלישי: חיים קנדל (ארה"ב)
סגנית רביעית: שרה שיינהויז (קנדה)

ה'תשס"ד

חתן התנ"ך: דוד צוראל (ישיבת 'חורב', ירושלים)
סגן ראשון: יוני הלפרן (קנדה)
סגנית שניה: אורה מואפיק (תיכון הרא"ה רמת גן)
סגן שלישי: יעל לנדמן (ארה"ב)
סגן רביעי: רפי נגארי (ישיבה תיכונית בני ברק)

 

ה'תשס"ג

כלת התנ"ך: מורן גומרי (באר שבע)
סגן ראשון: נריה קליין (ישיבת נֹעם, ירושלים)
סגן שני: דניאל קירש (נתיב מאיר, ירושלים)
סגן שלישי: יהושע נחמיה לייקר (ניו-ג'רסי, ארה"ב)
סגנית רביעית: מוריה חדד (בלגיה)

 

ה'תשס"ב

חתני התנ"ך: אביחי שלי (נתיבות), מאיר בן-אדמון (באר-שבע)
סגן ראשון: מאיר בן-דרור (חשמונאים)
סגן שני: יעקב פרידמן-קול (קנדה)
סגן שלישי: משה הלפרן (קנדה)
סגן רביעי: לירון כהן (תלמיד ביה"ס הטכני של ח"א)

 

ה'תשס"א

חתן התנ"ך: שי חסן (ישיבת שדה יעקב)
סגן ראשון: אליאב דנציגר (קנדה)
סגנית שניה: יעל קהלת
סגנית שלישית: פרידה נובוגרוצקי (אולפנת 'חורב', ירושלים)
סגנית רביעית: ברקת כנפו

 

ה'תש"ס

כלת התנ"ך: שרה רחל מהלו (אולפנת כפר-פינס, באר שבע)
סגנים ראשונים: שלמה דנציגר (גינות-שומרון, ישיבת נתיב מאיר, ירושלים) 
וסיון הוידה (אולפנת אבן-שמואל) 
סגנית שניה: ברכה ביננפלד (ארה"ב)
סגנית שלישית: בתיה ברסלו (קנדה)
סגנית רביעית:ריבה פרייל (ארה"ב) 
החתן הארצי לחינוך הממלכתי: יצחק ארז (מבשרת-ציון)

 

ה'תשנ"ט

כלת התנ"ך: אורית טורם (בני-ברק)
סגנית ראשונה: תמי כהן מקרית-ים (אולפנת סגולה, קרית-מוצקין)
סגנית שניה: לאה פולצ'ק (רחובות)
סגן שלישי: הוד וולף (אשדוד)
סגנית רביעית: לורה פינק (בלגיה)

 

ה'תשנ"ח

חתן התנ"ך: שמעון מושקאט מפתח-תקוה (ישיבה תיכונית בני ברק)
סגנית ראשונה: כרמית זליגר (אולפנת סגולה קרית-מוצקין)
סגן שני: חגי בן-חיים מבית-שאן (מדרשיית נועם, פרדס חנה)
סגנית שלישית: שירה בלוך (אוסטרליה)
סגן רביעי: נסים אביטן

 

ה'תשנ"ז

חתני התנ"ך: אביב פורטל (נתיבות), אורית ברנד (באר-שבע)
סגן ראשון: עינת זיוי
סגן שני: הידי שרעבי

 

ה'תשנ"ו

חתן התנ"ך: דורון שחר (מדרשיית נועם פר"ח)
סגן ראשון: שלומי בן-אדמון (באר-שבע)
סגן שני:  יונתן קיוול (ירושלים)
סגן שלישי: יוחאי אבן-חיים (נתיבות)

 

ה'תשנ"ה

חתן התנ"ך: משה מזוז (נתיבות)
סגן ראשון: אלידע אבן-חיים (נתיבות)
סגן שני: ישראל אליצור (ירושלים)
סגן שלישי: יונתן פולק

 

ה'תשנ"ד

חתן התנ"ך: טל פוליטיס (נוה דקלים)
סגן ראשון: אילן גיאת

סגן שני: פנחס שץ (רמת-מודיעין)
סגן שלישי: אסף אנגלמן

 

ה'תשנ"ג

חתן התנ"ך: ניר כהן (ישיבת 'חורב', ירושלים)
סגן ראשון: אשר מיימון (נתיבות)
סגן שני: שי וייסבורט (רמת-גן)

סגן שלישי: אראל סגל מקרית-חיים (בי"ס 'ליאו באק', חיפה)

 

ה'תשנ"ב

חתני התנ"ך: דורון סופר (נתיבות), יונתן שרעבי (רחובות)
סגן ראשון: ערן מאיר (רמת מגשימים)
סגן שני: אבי ביטון (באר-שבע)

 

ה'תשנ"א

כלת התנ"ך: עדינה לובר
סגן ראשון: ליאת זיוי
סגן שני: מירב הרצברג (חיפה) 

 

ה'תש"ן

כלת התנ"ך: מיכל ויינגורט (אולפנת 'חורב', ירושלים)
חתן התנ"ך: שחר חזן (חיפה)

 

ה'תשמ"ט

חתן התנ"ך: ירון ינאי (מושב נחם)
סגן ראשון: דוד גרובר (באר שבע)
סגן שני: יובל כרמון (ביה"ס הריאלי העברי בחיפה)
סגן שלישי: 
טל-אל בוסי 

 

ה'תשמ"ח

כלת וחתן התנ"ך: זהבה חדד (באר שבע), ירמיהו וידר (ארה"ב)
סגן ראשון: שי אלוני (ירושלים)

סגן שני: אורן כץ (רעננה) 

 

ה'תשמ"ז

חתן התנ"ך: יחזקאל שץ (פתח תקוה)
סגן ראשון: עמנואל מושקוביץ (אשקלון)

סגן שני: שמחה הבר (קרני שומרון)
סגן שלישי: יונתן קושיצקי (קנדה)

 

ה'תשמ"ו

חתן התנ"ך: יואב שלוסברג
סגנים ראשונים: צורי חיון (נתניה), ישראל שללשוילי ז"ל (אשקלון)
סגן שני: אריאל ניסים (מושב נחם)

 

ה'תשמ"ה

חתן התנ"ך: אהד זכריה (רמת השרון)
סגנית ראשונה: רותי בר מאיר (ירושלים)
סגן שני: יעקב שץ (פתח תקוה)
סגן שלישי: אליקים קניגסברג

 

ה'תשמ"ד

חתן התנ"ך: בנימין מאיר מושקוביץ (ישיבת ההסדר 'כרם ביבנה')
סגן ראשון: הלל נובצקי (ארה"ב)
סגן שני: צחי אסרף (תל מונד)
סגן שלישי: איתי אליצור (עפרה)

 

ה'תשמ"ג

חתן התנ"ך: רפי נבון
סגנים ראשונים: עליזה זובין (ארה"ב), שמעון אשואל (אור עציון)
סגן שני: דב קלטוביץ (ר"ג)

 

ה'תשמ"ב

חתן התנ"ך: ציון אילוז (עפולה)
סגן ראשון: בני יזרעאלי (ירושלים)

 

ה'תשמ"א

חתן התנ"ך:נפתלי מכלוף (נתניה)
סגן ראשון: אשר חפוטא (אשדוד)

 

ה'תש"ם

חתן התנ"ך: נריה פינחס (ירושלים)
סגן ראשון: דוד מוריה (ירושלים)

סגן שני: נחום סטפנסקי (ירושלים)

 

ה'תשל"ט

חתן התנ"ך: רונן פלדמן 

 

ה'תשל"ה

חתן התנ"ך: אפרים קורנגוט (ישראל)

 

ה'תשל"ד

חתני התנ"ך: גלעד נוימן, עדיאל לוי, ישראל פלס ועמוס ביתן (ארבעתם מישראל)
סגן ראשון: חיים ורנר (קנדה)

 

ה'תשל"ג

כלת התנ"ך: ליאורה רייך (ארה"ב)
סגן ראשון: דוד לימן (ארה"ב)
סגנית שניה: רחל מצליח (ארה"ב)
סגן שלישי: טוביה זוננשיין (ישראל)
סגנית רביעית: תמי איבגי (ישראל)

 

ה'תשל"ב

חתן התנ"ך: אבנר מצרפי (ישראל)
סגנית ראשונה: אילנה ביטון (ישראל)
סגן שני: דוד ברכפלד (בלגיה)

 

ה'תשל"א

חתן התנ"ך: ישראל וכורופוליס (ישראל)
סגנית ראשונה: אפרת רוזנבליט (ישראל)
סגן שני: חביב עמר ז"ל (ישראל)

 

ה'תשכ"ז

חתן התנ"ך: יצחק חגיז
סגן ראשון: ראובן קפלן
סגן שני: יצחק בן ארצי

 

ה'תשכ"ו

חתן התנ"ך: אליהו מועלם

 

ה'תשכ"ה

חתן התנ"ך: בלפור חקק
סגן ראשון: הרצל חקק

 

ה'תשכ"ג

חתני התנ"ך: הרצל קלידג' (בני ברק), דוד גולדמינץ (קנדה) וראובן גויטע